Cashback czyli dobro, które do nas wraca. Jeden ze sposobów na dodatkowe oszczędności w naszym budżecie. Jak uzyskać cashback? Jaki można uzyskać cashback? Dodatkowy sposób na dodatkowe $$.

Temat nieaktualny. Jest za to caskback z planet plus

O apce
Apka jest jedną z wielu opcji strony sitetalk, jednak chyba jedną z fajniejszych opcji jakie znalazłem jest możliwość cashbacka. Apka to plugin, który możemy dodać do naszej przeglądarki i kiedy tylko wejdziemy na stronę, gdzie możemy uzyskać zwrot za zakupy zostaniemy o tym poinformowani. Po dokonaniu zakupu po jakimś czasie dostaniemy informacje o oczekującym zwrocie. Następnie po około 2-3 miesiącach dostaniemy swój zwrot na konto PayPal.


Co to ten sitetalk.com
Jest to strona podobna do Facebooka jednak z ideą dodatkowych możliwości m.in. zarobku. Sam nie odkryłem całego potencjału tej strony, dlatego skupiłem się na cashbacku, bo tutaj nie ma większej filozofii 🙂

Jak to zainstalować

  1. Wchodzimy na www.sitetalkcashback.com (będzie mi miło jeśli zarejestrujesz się z mojego polecenia, dlaczego o tym niżej).
  2. Wypełniamy w prawym górnym rogu formularz „New at Sitetalk Cashback?” lub w polskiej wersji „Nowy na Sitetalk Cashback?” lub jak kto wili szybciej poprzez Facebooka, Google+
  3. Jeśli strona nasz zapyta o polecającego to będzie mi miło jeśli wpiszesz zielu92 (o tym dlaczego patrz na dół).
  4. Możemy zostać poproszeni o przejście na maila w celu potwierdzenia konta.
  5. Wchodzimy na www.sitetalkcashback.com i logujemy się za pomocą górnego paska

Wszystkich storn, gdzie jest możliwość użycia cashbacka z pomocą tej apki nie wymienię, ponieważ jest ich bardzo dużo, ale pokrótce opowiem o tych, które według mnie są są warte uwagi.

Możemy uzyskać cashback z:  5.10.15, Aliexpress, Bang good, Audioteka.pl, Amazon, Apple iTunes (tylko przez przeglądarkę), Booking.com, Ebay, Laptopshop.pl, Lufthansa, Matras.pl, Merlin.pl, Samsung, Saturn.pl, TwingsTea. Sklepów jest aktualnie ponad 6000.

Ostatnio doszło trochę polskich sklepów z cashbackiem m.in.: e-Sporting.pl, gentle-man.pl, Tchibo.pl, Domfan.pl, GaleriaLimonka, Diores.pl, Ojajego, SELKAR, Merg.pl, Sambora.pl, BergnerShop, Hepin.pl (do 9.20% zwrotu 🙂

Acha! Jeszcze w naszej apce warto zaglądać na zakładkę „Coupon and Voucher”, tam dodatkowo można zgarnąć kupony ze zniżkami do sklepów.


</del„Zrzut ekranu 2015-06-07 o 14.24.51″ width=”377″ height=”510” />
Skąd wiem na której stronie jest cashback?
Aplikacja sama nas powiadomi, które strony obsługują cashback, wyświetlając w rogu informację lub wyświetli nam przez chwilę stronę z informacją o cashbacku.

 


Zrzut ekranu 2015-03-18 o 15.08.39
 


Zrzut ekranu 2015-03-22 o 14.47.48

Trochę się uzbierało i co dalej?
Teraz wystarczy zalogować się na nasze konto www.sitetalkcashback.com i dodać swój adres paypal.

Dlaczego warto polecać?
Polecając znajomych otrzymujecie 10% od ich zakupów, czyli dodatkowo otrzymujecie jeszcze więcej na kolejne zakupy 🙂 Link polecający można znaleźć po zalogowaniu się na swoje konto cashback.

Ile wam udało się zaoszczędzić na promocjach/zakupach w necie? 🙂