Czy to działa? Czy to nie ściema? Postanowiłem to sprawdzić, ponieważ jest wiele pseudo cashbackowych stron ostatniego czasu.

Zyskująca na coraz większej popularności strona z cashbackami została przeze mnie przetestowana!

Od jakiegoś czasu cashbacki staja się na tyle popularne ze są one częścią naszych zakupów. Dodatkowe pieniądze z zakupów to super okazja, szczególnie jeśli możemy wielokroć zarobić ekstra pieniądze, za kupno rzeczy, które i tak byśmy kupili.

Cashbacki w rożnych wariacjach sprawiają, że możemy znajdywać bardzo dobre okazje zakupowe!

Planetplus wyjątkowo sprawnie działa i jest pomocna jeśli chodzi o support jak i zresztą sam ich produkt czyli cashbacki.

Oferty cashbackowe znajdziecie zarówno na polskie strony, których jest coraz więcej w ofercie oraz zagraniczne przykład:
pizzaportal, avans,alsen, abra, sferis, komputronik, neonet itd.

Testowałem stronę przez okres pół roku.
W tym czasie prawie wszystkie oprócz jednej transakcji zostały zaliczone poprawnie (prócz jednej prawdopodobnie przez adblocka), cashback został wypłacony po paru dniach na konto bankowe.

Dowody wypłat:
dowod wyplaty z planet plus

dowod wyplat z planet plus

Jak to działa?
Przechodzimy na planetplus i rejestrujemy się. Po zalogowaniu na nasze konto odszukujemy sklep w szukajce w prawym górnym rogu. Przechodzimy do sklepu i gotowe. Przed nowymi zakupami należy odwiedzić uprzednio planetplus i powtórzyć operacje. Proszę prawda? Następnie po uzbieraniu minimum 25 zł możemy wypłacić zgromadzone środki na konto bankowe.

Polecam i zapraszam na planetplus.pl.