Zastanawialiście się nad tym kiedyś aby otworzyć własny biznes z kluczami do gier? A może po prostu szukacie tanich kluczy do gier?

Zastanawialiście się nad tym kiedyś, aby otworzyć własny biznes z kluczami do gier? A może po prostu szukacie tanich kluczy do gier?

Do połowy lat 90-tych, mniej lub bardziej popularne były bazary, gdzie spora ilość wschodnich sąsiadów sprzedawała przeróżne rzeczy. Konsole w stylu NES, czy gry na te konsole, chyba każdy posiadał właśnie stamtąd. Bywały nawet kartridże z grami 9999999-in-1.

W dobie informacji świat zszedł do sieci i właściwie od naszych wschodnich sąsiadów możemy nadal kupić różnego rodzaju klucze do gier, kody np. do iTunes, Google Play; dodatki do gier czy innego rodzaju usług online jak np. 1000 obserwujących na Instagram. Oferty wystawiane przez użytkowników znajdziecie na plati. Sporo użytkowników lokalnych sklepów zaopatruje się właśnie tam w gry.

Metody płatności

Tutaj nie ma tak łatwo, ale idzie przeżyć. Cena końcowa jest zależna od metody płatności np. płatność kartą czy PayPal będzie droższa niż płatność przez webmoney. Samo webmoney można doładować poprzez dotpay.

Nie wszystkie gry można aktywować z Polski

Tutaj są dwa wyjścia. Jeden to poszukać grę na rynek europejski (w opisie produktu znajdziemy informację o kraj aktywacji). Drugi to VPN i aktywacja produktu z lokalizacji wskazanej na stronie. Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj.

Gratisy i promocję

Po zakupie produktu, często sprzedawcy zachęcają gratisem, do wystawienia pozytywnej opinii. Warto więc po udanym zakupie napisać opinie. Gratisami najczęściej są losowe klucze do gier. Warto też sprawdzić promocję, czasem przy większej ilości zakupów nalicza nam się rabat procentowy zależny od ilości wydanych pieniędzy. Promocję przypisywane są do maila, z którego robimy zakupy.

Zwroty

Ze zwrotami nigdy nie miałem problemu, czasem zdarzyło się, że coś nie działało, wtedy albo sprzedawca wysyłał ponownie klucz czy kod lub zwracał pieniądze.

Darmowe klucze do gier ode mnie!

Z racji tego, że otrzymałem trochę gratisów i nie są to gry, w które chciałbym grać, zdecydowałem je oddać. O to tutaj parę pozycji dla was. Gra może być aktywowana tylko raz, więc jeśli nie działa, to znaczy, że ktoś Cię uprzedził 🙂

QMA68-4FTNE-DQ5RR Sniper H59V9-FI4TM-HQLD2
PD0CH-XT4F2-7DY4I Sniper H59A8-CA6EY-GGV2I
QMA68-4FTNE-DQ5RR Sniper H59V9-FI4TM-HQLD2
Q2A94-IFHA0-BZ3B2 Sniper H89N6-QH4VZ-XVQNE
9B9ZT-IW59D-HDGKQ Sniper HH4PK-5VIY8-C5BEI
ZKK0K-XLNZ0-KEY2E LEGO Marvel Super Heroes: Asgard Pack DLC
69F8-26E5-74C4-4FBC Robocraft (Early Access) — Master Bundle

Poszukaj tytułów, które Cię interesują

Możesz to zrobić klikająć ten link lub skorzystać z formularza poniżej.

Activation keys

Games, Debit Cards, IP Telephony, Internet Providers, Mobile Telephony, Satellite TV

EBooks

Business & Economics, House, Family & Entertainment, St. Petersburg, Computers, Education & Science, Engineering, Law

Digital Goods

iTunes & App Store, Databases, Design, Access to Resources, Kарты продления, ключи, Photos, Templates

Software

Security, Games, PC, Internet, Cell Phones, Programming, SEO, Utilities